0532 132 0333
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Safir Corp Hakkında

 

UZMAN PLATFORM, 2013 yılında hareketli platform ve iskele sektöründe ticari faaliyetine başlayarak, bölge satış ve kiralamasını yapmaktadır.

UZMAN PLATFORM“Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, üretim, kiralama, satış, projelendirme, lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoku ve sistem çeşitliliği sayesinde tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan projelendirme sonucunda; projeniz için doğru ürün ve uygun fiyat politikası ile sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince UZMAN PLATFORM, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Sahip olduğu geniş ürün stoku ile müşterilerine kiralama ve satış yapan UZMAN PLATFORM, genç, dinamik kadrosu ile pazar payını genişleterek istihdam ve katma değer yaratmaktadır.

UZMAN PLATFORM, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz

UZMAN PLATFORM; sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak teknolojik yapılanmasını sürekli geliştiren ve önce kalite ve güvenlik prensibiyle hizmete devam eden bir çalışma modelini benimsemektedir.

Vizyonumuz

İskele sektöründe, kaliteli ve güvenli ürünleriyle öne çıkmış bir şirket olarak, sınırsız ve sürdürülebilir büyümektir.